referanslar
dİJİTAL DÖNÜŞÜM VE İNOVASYON PROGRAMI

Kıyafet perakende denildiğinde aklımıza hemen LC Waikiki gelir. Artık sadece Türkiye’de değil, 40’tan fazla ülkede oldukça başarılı bir faaliyet yürütmektedir. Vizyon olarak en büyüklerle rekabet etmek, dünya çapında bir marka olmak konusunda LC Waikiki oldukça kararlıdır.

Teknoloji, dijitalleşme ve analitik yetkinlikler şirketin her alanında yoğun bir şekilde kullanılmaktadır. Yapılan çalışmalara bir ivme kazandırmak, inovatif fikirler katmak için GelecekHane ile bir iş birliğine gidilmiştir. Dijital dönüşüm kapsamında farklı çalışmalar yapılmıştır.

Mart 2019 döneminde uzun hazırlıklar sonucunda müthiş bir Datathon etkinliği gerçekleştirildi. GelecekHane’nin desteği ile LC Waikiki tarafından Türkiye’de bir ilk gerçekleştirildi. 100’den fazla genç yeteneğin katıldığı yarışmada, 25 ekip LC Waikiki’nin farklı analitik sorunlarını çözmek için yarıştılar. E-ticaretten satış tahminlerine kadar, görüntü işlemeden müşteri kayıplarına kadar farklı alanlarda pek çok başarılı çözüm geliştirildi.

 

LC Waikiki CEO’su Mustafa Küçük’e ve CDO’su Şerafettin Özer’e çok teşekkür ederiz. Çalışmalarında başarılar ve kolaylıklar dileriz.

görsel/video

Her firmanın danışmanlığa ihtiyacı vardır. Tanışalım.
[]
1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right