Dijital

DİJİTAL DÖNÜŞÜM DANIŞMANLIK HİZMETLERİ

GelecekHane sizin dijital dönüşüm ve dijital inovasyon ajansınızdır. Bu bağlamda tarafsız ve bağımsız yönetim danışmanlık hizmetleri veriyoruz.

Dijital sadece teknolojik bir mesele değildir. Bundan çok daha fazlasıdır. Öncü şirketler, dijitalin çok çeşitli niteliklerini kullanmaktadır. Diğer şirketlere oranla çok daha hızlı ölçeklenebilirler. Mobil uygulamalar mağazalardan çok daha ilgi çekici ve etkileşimlidir. Dijital dağıtım anında gerçekleşir, fiziksel bir tedarik zinciri gibi değildir. Her şeyin birbirine bağlanacağı ve her şeyin akıllı olacağı bir dünyada, dijital açıkça gelecek demektir.

Bugünlerde gezegendeki en değerli şirketler kimler? Bankalar değil, perakendeciler, enerji şirketleri değil, otomobil şirketleri değil. 21. yüzyılın başlarındaki en havalı ve en gelişmiş şirketler, daha az varlıklı ancak daha fazla fikir içeren fikirlere sahip teknoloji şirketleridir. Statükoya meydan okuyorlar ve yeni tüketiciler ve iş gerçekleri oluşturuyorlar.

Dijital dönüşüm her şirketi biraz daha müşteri odaklı hale getirecektir. Operasyonlarınızı dijital yetkinliklerle mükemmelleştireceksiniz. Dijital inovasyonla ürün, servis ve iş modelinize yeni değerler katacaksınız.

Gelecekhane, güvenli, eğlenceli ve başarılı bir dijital dönüşüm yolculuğu için bir organizasyonun tüm yönlerini kapsayan hizmetleriyle şirketlere yardımcı olmak için derin tecrübe, kanıtlanmış metodoloji ve araçlar, geniş endüstri bilgisi, parlak dijital görüşler ve benzersiz bir tutku getiriyor.

Çözülmesi gereken konuların her birinde engin deneyimlere, denenmiş yöntemlere ve pek çok referansa sahibiz.

Mutlaka sizin bu konularda çalışmalarınız vardır. Hangi aşamada olursanız olun, bizim mutlaka katabileceğimiz farklı bir değer, yeni bir bakış açısı, daha önce duymadığınız bir hikayemiz vardır.

Dijital endeksinizi merak ediyor musunuz? Acaba olgunluk seviyeniz ne durumda? GelecekHane’nin Dijital Olgunluk modeli sizi altı boyutta istediğiniz detayda değerlendirecek. Böyle bir çalışma ile mevcut durumunuzu ayrıntılı bir şekilde anlayacaksınız.

Ayrıca, arzu ederseniz, hedef seviyenizi, böylece yapmanız gerekenleri, ve bunları yapacağınız yol haritası oluşacak.

Gelecek dijitaldir. Sizi oraya taşıyabiliriz. Dijital Dönüşümü birlikte gerçekleştirelim.
[]
1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right