GelecekHane katlanarak büyüyor

dijital2_bg

2018 GelecekHane için bugüne kadar en bereketli yılı oldu. Siz müşterilerimize, okuyucularımıza, destekçilerimize ve temas ettiğimiz, bize teveccüh gösteren, bize güvenen tüm paydaşlarımıza ve tabii ki ekibimize yürekten teşekkür ederiz.

2014 yılında kurulan GelecekHane 5. yılını büyük bir başarıyla doldurmuş oldu. 2019 itibariyle 6. faaliyet yılımıza genç, dinamik ve çok yetenekli bir ekiple giriyoruz. Yolumuzu ilk günden beri paylaştığımız, her türlü zorluğu birlikte aştığımız Emre Özcan yılbaşı itibariyle GelecekHane’nin hem COO’su hem CFO’su olarak kariyerine bünyemizde devam edecek. Tüm desteğin için çok teşekkür ederiz.

Mine Uğur Karahüseyin 2018 yılı itibariyle aramıza Yönetici Ortak olarak katıldı. Süper bir enerji ve oldukça hızlı bir ivme getirdi. Müşterilerimiz kendisini çok sevdi, kapısını çaldığımız her kurum, müşterimiz oldu. Hoş geldin, sefalar getirdin, iyi ki geldin…

Yine benzer şekilde Mesut Akyıldız aramıza Yönetici Ortak olarak katıldı. Tecrübesiyle, yetenekleriyle, müşterilerimizde hissedilir bir fark yarattı. Sektördeki bilinirliği ve ekosistemi ile daha çok güzel işler yapacağımızdan hiç şüphemiz yok.

Danışmanlık ekibimiz her geçen gün güç kazanmakta, aramıza düzenli olarak yeni yetenekler katılmaktadır. Nagihan Altunkaya Kurtoğlu, Zeynep Atalay, Ali Kadıoğlu, Kerim Yüksel diğer danışmanlarımız. Pek çok müşterimizde çok önemli danışmanlık projeleri yürüttüler, halen devam eden projelerde yer almaktalar. Bu projelerle müşterilerimizde hissedilir değişiklikler, organizasyonel dönüşümler, büyük yatırımlar ve özellikle kültürel değişimler gördük, çok mutlu olduk.

GelecekHane için 2018 yılı ‘Dijital Dönüşüm‘ yılı oldu. Piyasalarda çok gündemde olan bu konu, GelecekHane’nin inovasyon, strateji ve tabii ki yoğun teknoloji yetenekleri sayesinde hızlıca adresleyebildiği bir alan oldu. Bankalardan üretim sektörüne kadar, perakendecilikten sigortacılığa kadar başlıca sektörlerde ülkemizin lider kurumların dijital dönüşümlerini kurguladık, kurgulamaya devam ediyoruz.

Hatta sadece strateji ve yol haritası geliştirmenin ötesinde, yürütmeye dahil olduğumuz, değişim ve program yönetimini üstlendiğimiz müşterilerimiz oldu. Bilfiil dijitalleştirdiğimiz ortamlar, süreçler, ekipmanlar oluşmaya başladı. 2019 yılında bunların çok daha fazlasını gerçekleştirmek üzere, ekiplerimiz hazır, müşterilerimiz hazır. Haydi bakalım…

Dijital Dönüşüm alanındaki deneyimlerimizi 2018 yazında oldukça kalabalık bir yazar, uzman, yönetici ekiple, bir kitap haline getirdik. Her gün açıp bakabileceğiniz bir rehber yazdık. Dijitopya. Dijital Dönüşüm Yolculuğu Rehberi. Sizi bugünden alıp, dijital geleceğinize götürecek bir yolculuk. Bu rehber yolculuğunuzu keyifle ve başarıyla tamamlamanızı sağlayacak.

Ülkemize 2014 yılında Maker Hareketini kazandırmış olan GelecekHane, Mayıs 2017’den beri Türkiye Yapay Zeka İnisiyatifi ile Türkiye’deki yapay zeka farkındalığını artırmakta, yapay zeka ekosisteminin gelişmesine ciddi katkıda bulunmaktadır. Bu şekilde de devam edeceğiz. Şubat 2018’deki zirvemiz sonrasında, 14 Mart 2019 tarihinde çok muhteşem bir Yapay Zeka Zirvesine hazırlanıyoruz. Sizi de bekleriz.

50’den fazla kurumda, binlerce dinleyiciye yapay zeka semineri verdik. Yine en azından 50 farklı etkinlikte, seminerde, konferansta binlerce katılımcıya ‘Dijital Vizyon’ aşıladık. Dijitopya kitabımızın Ekim sonu çıkan ilk baskısı 2 ay içinde yok sattı, şimdi ikinci baskısını hazırlıyoruz.

Özetle, iyi ki varsınız, iyi ki bizimle çalışmayı tercih ettiniz. Dokunduğumuz, tatlı bir tebessüm bıraktığımız, küçük veya büyük değer kattığımız, karşılığında bize yeni şeyler öğreten, bize değer katan tüm paydaşlarımıza, iş ortaklarımıza, müşterilerimize ve ailemizin tüm ekip arkadaşlarımıza çok ama çok teşekkür ederiz.

2019 hepimiz ve hepiniz için 2018’ten de güzel bir yıl olsun. Size, ailenize, sevdiklerinize öncelikle sağlık, huzur ve barış getirsin. Onun ötesinde bol bol mutluluklar, başarılar ve esnelikler temenni ederiz. 2019’da daha sık görüşmek üzere. Mutlu yıllar.